2020-2022
Limited σειρά προϊόντων hugtag
![Limited σειρά προϊόντων hugtag](assets/images/action/06/hugtag_01-min.jpg)
Κατά τη σχολική περίοδο του 2020, όπου η απόσταση είχε ήδη μειώσει τις αγκαλιές στο ελάχιστο, οι 300 εθελοντές της ομάδας «Πλάι σου» βρήκαν το δικό τους μοναδικό τρόπο να μοιράσουν αγκαλιές σε παιδιά που το έχουν ανάγκη, δημιουργώντας τη limited σειρά προϊόντων hugtag!
Κάθε προϊόν της σειράς είναι διαθέσιμο προς πώληση στο κοινό κι αντιστοιχεί σε αγκαλιές. Έτσι, κάθε «αγκαλιά» που πωλήθηκε, μεταφράστηκε σε ένα χρηματικό ποσό που προσφέρθηκε ως δωρεά στο «Μαζί για το Παιδί» και το Ινστιτούτου Prolepsis, για να στηρίξει το έργο τους.